Zapraszamy do udziału w wyjątkowo smakowitej konferencji, wySTARTUuj ze SMAKIEM. Do udział w wydarzeniu zaprosiliśmy właścicieli najbardziej obiecujących oraz rozpoznawanych lokali z Wrocławia i okolic, którzy przedstawią swoją drogę od pomysłu do sukcesu, opowiedzą o gorzkich porażkach i słodkich sukcesach w branży kulinarnych rozkoszy.

Wydarzenia jest skierowane do tych wszystkich, których pasją jest pieczenie, gotowanie, zaparzanie czy smakowanie i wszystko, co związane z jedzeniem, a którzy z tej pasji chcą stworzyć swój pomysł na własny biznes oraz dla tych którzy już założyli i chcą go dalej rozwijać.

Konferencja odbędzie się 24 września o godzinie 9 we Wrocławiu w Krzywym Kominie. Otworzy ją prawdziwa uczta dla podniebienia – specjalnie przygotowane śniadanie zapoznawcze. We właściwej części wydarzenia między 10:00 a 15:00 crème de la crème Wrocławskiej gastronomii, zapozna uczestników z meandrami 6 smaków biznesu. Wisienką na torcie będzie część praktyczna – możliwość wzięcia udziału w dwóch wybranych wcześniej warsztatach, które przybliżą aspekty praktyczne prowadzenia firmy np. brandingu, aspektów związanych z potencjalnymi inwestorami czy współpracy z sanepidem.