Nasze warsztaty i szkolenia prowadzą:

Marta Cząstkiewicz

Z wykształcenia architekt. Swoje 15-letnie doświadczenie zawodowe zbierała w Niemczech i w Polsce prowadząc własną firmę, zarządzając wielobranżowymi projektami i dużymi budowami. Ma doświadczenie w tworzeniu wizualizacji architektonicznych. Z racji wyuczonego i przez długi czas wykonywanego zawodu, przez wiele lat była związana z rysunkiem odręcznym. Obecnie pracuje w branży IT. Dzięki bogatemu doświadczeniu zawodowemu doskonale rozumie potrzeby w zakresie szeroko pojętych prezentacji biznesowych, komunikacji czy tworzenia dokumentacji. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci, która z każdego potrafi wydobyć ukryte talenty.


 

ad_2017

Adam Dacko

Od ponad 10 lat związany z branżą e-commerce, uczestniczył w tworzeniu sklepów internetowych między innymi dla takich marek jak RTV Euro AGD, Leroy Merlin czy Publio.pl. Od początku kariery związany z branżą IT, na różnych pozycjach – od programisty, przez analityka, project managera do właściciela produktu i szefa zespołu, dzięki czemu posiada wiedzę z różnorodnych obszarów. Obecnie realizuje się między innymi w Fundacji Garaż, wspomagając swoją wiedzą i doświadczeniem młodych przedsiębiorców.


Ewa Dacko

Doskonale zna się na User Experience, a pracowała do tej pory m.in. w marketingu i w branży komputerowej. Może się również pochwalić wieloletnim doświadczeniem jako tłumacz, dzięki czemu ma dodatkowy atut, jakim jest znajomość zagadnień związanych z lokalizacją stron internetowych i oprogramowania. Jest to niezwykle rzadkie połączenie umiejętności i to dzięki niemu szkolenia, które prowadzi Ewa, są jedyne w swoim rodzaju.


ap_2017

Agnieszka Pełka-Szajowska

Pomaga tworzyć. Ponad 15 lat związana zawodowo z marketingiem (m.in. na koncie marki, dla której obecnie pracuje – nagroda dla najlepszej kampanii reklamowej w Polsce). Specjalizuje się w psychologii biznesu, brandingu i wspomaganiem twórczej pomysłowości. Trenerka biznesu. A po pracy 😉 mentorka i doradca w Fundacji Garaż, która wspiera przedsiębiorczość. Żeglarka. Lubi dużo czytać, (skutecznie) dziwić się i poszerzać horyzonty.


 

Fot. Łukasz Bera

Piotr Szajowski

Z wykształcenia matematyk specjalizujący się w teorii gier. Jest pomysłodawcą i jednym z założycieli Fundacji Garaż. Piotr ukończył także studia MBA w Akademii Leona Koźmińskiego, ma wieloletnie doświadczenie menedżerskie, zna dobrze m.in. branżę finansową, motoryzacyjną oraz IT. Obecnie pracuje jako menedżer projektów. Jest także Prezesem Fundacji Garaż.

Fot. Łukasz Bera