Drodzy sympatycy i przyjaciele Fundacji Garaż,

mamy dla Was ważną wiadomość!

Po wielu latach działalności, dzięki której wiele osób miało okazję skorzystać z naszych szkoleń, warsztatów i konferencji rozwijając swoją wiedzę w wielu kierunkach, czas pandemii spowodował, że praktycznie rzecz biorąc nasza aktywność zamarła. Brak możliwości bezpiecznego spotkania się twarzą w twarz, wyzwania z jakimi borykały się osoby zaangażowane w Fundację oraz ostatecznie zmiana reguł obowiązujących w miejscu, w którym mieliśmy swoją siedzibę złożyły się na sytuację, w której z jednej strony kontynuowanie działalności było trudne lub niemożliwe, a z drugiej – spodziewane koszty utrzymywania Fundacji „w uśpieniu”, czekając na lepsze czasy, były na tyle duże, że ostatecznie podjęliśmy w gronie Fundatorów decyzję o zamknięciu Fundacji. W tej chwili trwa procedura formalna, która ma na celu zrealizowanie tej decyzji i chwilowo nazywamy się teraz „Fundacja Garaż w likwidacji”. Sądzimy, że najdalej za kilka miesięcy uda nam się całą procedurę ukończyć.

W tym miejscu chcieliśmy podziękować wszystkim naszym wolontariuszom, trenerom i mówcom, którzy na przestrzeni lat wnieśli do działalność Fundacji Garaż ogromne pokłady pasji i energii. Dziękujemy też bardzo naszym Partnerom, z którymi realizowaliśmy projekty, za wsparcie, jakie od nich otrzymaliśmy oraz za zaufnie, jakim nas obdarzali. Mamy nadzieję, że jeszcze uda nam się kiedyś zrealizować razem jakieś projekty, już w innych organizacjach, istniejących, a może nowych, które kiedyś założymy, jak tylko przyjdą lepsze czasy.

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie!

Do zobaczenia!